Hakkımızda

Apika Ahşap ?

2010 yılında Kayseri Organize Sanayi bölgesinde kurulan atölyede APİKA AHŞAP markası ile anılacak olan ahşap ürünlerinin üretimi için sektörün lokomotifi olacak markasının temeli atılmıştır.

APİKA AHŞAP markasını 2010 yılında tescil altına alan kuruluşumuz, 1000 m2’si kapalı olmak üzere toplam 5000 m2’lik alanda; ahşap, metal ürünlerini kullanarak, Arge & Üretim bandında kalite standartlarına uygun ve iso belgeleriyle kaliteyi en üst seviyede uygulayan ahşap ürünler ile zemin döşeme üretimi yapmaktadır. Üretmiş olduğumuz ürünlerde doğaya ve insan sağlığına zararlı malzeme kullanılmamaktadır.

APİKA AHŞAP, Arge biriminin ürünler üzerindeki geri dönüşlere göre geliştirdiği stratejik planına uygun üretim periyotları oluşturmakta ve bu verilere göre üretim sürecine başlayarak, aylık 20.000 parça, 110.000 m² zemin döşeme, seri üretimde bu sayının daha da üzerinde üretim yapabilen Türkiye ve Yurtdışına üretim yapan marka değeri haline gelmiştir.

Sektöre getirdiği özgün, modern ve motivasyonu yükselten tasarımları ile dikkat çeken APİKA AHŞAP, geçmişinden ve deneyimlerinden güç alarak geleceği biçimlendirmek için yenilikçi fikirleri uygulamaya devam etmektedir. Şu anda Türkiye ve dış ülkelere 250’yi aşkın iş ortakları ile global bir marka olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir..

apika olarak ! Önceliğimiz...
Hedef Kalite
Kaliteyi sürekli bir sonraki basamağa çıkarmak
Profesyonel Bakış
Hataların arge çalışmaların da değerlendirilmesi
Eğitim ve Uzmanlık
Eğitim ile konusunda uzman kadro kurmak
Size Özel
Üretimde minimum hata, maksimum kalite
Zengin Seçenekler
Ürün bazında zengin seçenek imkanı
Güven Kazanmak
Marka ve referanslarımızla takdirinizi kazanmak

Sektörel varlığımızı iyileştiren planlar ve stratejiler

Stratejik planlama ile üretimin her safhasında tutarlı bir davranış sergileyerek geleceğimize yön çiziyoruz. Ham maddeden mamüle kadarki değişimde geri dönüşlerimizi raporlayarak analiz ve incelenmesi için üretim ve ARGE ekibimizle paylaşıyoruz.

Bu süreç sonunda, adım adım, istediğimiz yere ulaşacağımızı gösteren bir harita doğrultusunda ARGE çalışmaları ile, yakın geleceğimizin ötesinde daha uzun vadeli stratejik amaç ve hedeflerimizin yenilenmesi, geliştirilmesi üzerine odaklanıyoruz.

  • Stratejik Plan
  • ARGE çalışmaları
  • Analiz ve raporlar